Łapanki na ulicach Barczewa

  Zainteresuj tematem więcej osób:


ścigany GOŚĆ 23-02-11 20:24

Barczewo godzina 14.00.

Bohaterska załoga radiowozu wypatruje swojej ofiary. Bardzo uważnie wpatrują się we wnętrza przejeżdżających samochodów osobowych.
W pewnym momencie....jest!!! Mamy go!!! Zatrzymać natychmiast!!! Radiowóz z piskiem opon rusza za przestępczym kierowcą. Kierowca radiowozu załącza sygnały dzwiękowe dając przestępczemu kierowcy znak do natychmiastowego zatrzymania.
Pomimo bardzo malutkiej prędkości "uciekającego" samochodu pościg wygląda na bardzo poważny. Wystraszony kierowca samochodu osobowego zatrzymuje się tuż za zakrętem. Załoga wypada z radiowozu i trzymając ręce na kaburach broni osobistej. Jeden z policjantów krzyczy: Wie pan co pan zrobił? Wie pan co za to grozi? Wystraszony kierowca nie wiedząc o co chodzi próbuje się tłumaczyć. Panowie jestem inwalidą - mówi kierowca - co ja zrobiłem? Policjant odpowiada stanowczym, budzącym grozę krzykiem - nie zapięte pasy! Ustawodawca przewidział karę 100zł i 2 punkty. Wystraszony kierowca grzecznie stwierdza że przecież jego inwalidztwo jest związane z kręgosłupem i w jego stanie zapinanie pasów jest nie wskazane. To jednak nie ma dla asów policji żadnego znaczenia. Pasy nie są zapięte a przecież ustawodawca przewidział mandat 100zł i 2 punkty i nie ma zmiłuj płać nawet jak nie masz z czego!!! Wystraszony kierowca poinformowany że w razie odmowy przyjęcia mandatu sprawa pójdzie do sądu bo ustawodawca tak przewidział odbiera mandat i przekonany o swojej niewinności odjeżdża od stróżów PRAWA. Stróżów którzy powinni ścigać przestępców, złodziei, bandytów, łapówkarzy i co najważniejsze w tym przypadku kierowców którzy lekcewarząc jakiekolwiek zasady bezpieczeństwa narażają innych współużytkowników drogi nawet na utratę życia. Niestety nasi bohaterscy panowie nie ustawili się na drodze Olsztyn - Mrągowo gdzie wariatów nie brakuje, lecz na spokojnej ulicy w Barczewie gdzie maksymalną osiąganą prędkością jest 30 KM/h a jedynym wykroczeniem jest nie zapięcie pasów lub na co często polują nasi bohaterowie jeszcze lekko kręcące się koło na znaku stop. Takimi to bardzo ważnymi przestępstwami zajmuje się nasza policja. Kiedyś panowie Milicjanci pogrozili by palcem jeżeli wogóle by takiego kierowcę zatrzymali. Ale gdyby tak już się stało to z pewnością po okazaniu legitymacji inwalidzkiej nie byłoby takiej bzdurnej, nastawionej tylko na wyrwanie od ludności jak największej ilości forsy, kary!!! Tylko pogratulować panom policjantom którzy w tak prosty sposób rozumieją swoja jakże trudną misję w służbie dla społeczeństwa.
Oczywiście ktoś powie: jest zbrodnia to musi być kara! Tylko czy to była zbrodnia? Oto jest pytanie!!!
Przy okazji serdecznie pozdrawiam pieczołowicie i bezsprzecznie wykonujących swoje obowiązki Olsztyńskich policjantów. Życzę dalszych ogromnych sukcesów w ściganiu inwalidów, ręcistów, emerytów! Oni ze względu na wiek i związane z tym ograniczenia ruchowe z pewnością będą łatwym łupem! Nie będą się stawiali a co za tym idzie robili jakichkolwiek kłopotów w momencie zatrzymania! Oni w tym wieku boją się już wszystkiego tak więc nawet gdyby mieli w 500% rację to ze strachu przyznają się do wszystkiegto co im zarzucicie! No a wy będziecie mogli się wykazać przed waszymi szefami pieczołowicie wykonywaną pracą oraz ogromna skutecznością i pobraniem z magazynu nowego bloczka mandatowego. To nic że prawdziwi przestępcy będą dalej spokojnie mordować, kraść, oszukiwać itp. Wy swoją pracę wykonujecie celująco!

Odpowiedz Cytuj
Grzmot GOŚĆ 23-03-11 16:03

No tak!To jest właśnie nasza policja! Kasować, kasować, kasować!! Tylko tyle oni potrafią Cała inteligencja użyta do kasowania!!

Odpowiedz Cytuj
Grzmot GOŚĆ 23-03-11 16:05

No tak!To jest właśnie nasza policja! Kasować, kasować, kasować!! Tylko tyle oni potrafią Cała inteligencja użyta do kasowania!!

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://barczewo.istrefa.com

istrefa gmina Barczewo | istrefa powiat olsztyński | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Barczewo - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat olsztyński, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 11-010


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem